Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie
Kształcimy zawodowo!

Godziny dostępności nauczycieli

Lp.Nazwisko i mięDzień tygodnia, godzinySala
1Ambrożejczyk-Langer AgnieszkaPiątek
15:15-16:15
404 WS
2Antonik DorotaPiątek
15:15-16:15
Pokój
nauczycielski
3Baranowicz WojciechPoniedziałek
16:05-17:05
304 WS
4Błasiak MałgorzataCzwartek
7:00-8:00
110
5Błażyca WojciechWtorek
07:55-08:55
Pokój
nauczycielski
6Bogacka-Sinka JoannaCzwartek
15:15-16:15
Pokój
nauczycielski
7Bulichowska AnnaCzwartek
15:15-16:15
Pokój
nauczycielski
8Burek JustynaPoniedziałek
11:30-12:30
Pokój
nauczycielski
9Burek NorbertWtorek
15:15-16:15
116
10Cebula AgnieszkaCzwartek
7:00-8:00
Pokój nauczycielski
11Ciszonek-Wojsz AgnieszkaCzwartek
16:05-17:05
401 WS
12Ciurlok KlaudiaŚroda
7:00-8:00
106
13Czapliński TomaszPiątek
15:15-16:15
Pokój
nauczycielski
14Deluga JarosławPiątek
16:00-17:00
Gabinet
nauczycieli wf
15Dryszel ArkadiuszPoniedziałek
16:05-17:05
113 WS
16Dziduch IwonaPoniedziałek
15:15-16:15
Pokój
nauczycielski
17Fischer BogumiłaWtorek
16:00-17:00
Biblioteka ZST
18Frączek MichałŚroda
15:15-16:15
Gabinet
nauczycieli wf
19Frączek WojciechPoniedziałek
15:15-16:15
Gabinet
nauczycieli wf
20Gałązka AdrianPiątek
16:05-17:05
(co drugi tydzień od 22.09)
202
21Górny TeresaCzwartek
16:55-17:55
4
22Gracka BartoszPoniedziałek
15:15-16:15
301 WS
23Gracka JanuszWtorek
13:40-14:40
211
24Gruszka AndrzejPiątek
16:15-17:15
315 WS
25Grygierek WiesławaWtorek
9:45-10:15
105
26Gryt IreneuszPoniedziałek
15:15-16:15
318 WS
27Grzegorczyk GabrielaŚroda
15:15-16:15
207
28Grzegorczyk MichałŚroda
7:00-8:00
301 WS
29Grzyśka SylwiaPoniedziałek
7:00-8:00
310 WS
30Hanus JolantaCzwartek
15:15-16:15
212
31Iwański AdamCzwartek
18:35-19:35
(co drugi tydzień od 21.09)
411 WS
32Jabłońska ElżbietaCzwartek
15:00-16:00
Gabinet
dyrektora
33Jędrzejek DariuszCzwartek
15:15-16:15
410 WS
34Just TomaszPiątek
7:00-8:00
Pokój naucz.
WS
35Kaczmarek-Kos IzabelaWtorek
7:00-8:00
415 WS
36Kalisz KatarzynaŚroda
15:15-16:15
Pokój
nauczycielski
37Kalisz StanisławWtorek
16:10-17:10
215
38Kiszka JarosławŚroda
15:15-16:15
Pokój
nauczycielski
39Kołodziej BarbaraŚroda
15:15-16:15
213
40Kołodziej RomualdPoniedziałek
16:55-17:55
201
41Korkus JanuszWtorek
16:05-17:05
219
42Król BeataŚroda
07:00-08:00
Pokój
nauczycielski
43Król KrzysztofPoniedziałek
15:15-16:15
Gabinet kierownika WS
44Krztoń AlicjaŚroda
16:15-17:15
Pokój
nauczycielski
45Langer RyszardŚroda
14:30-15:30
406 WS
46Lech – Kurpas ElżbietaŚroda
15:15-16:15
112
47Liczba HannaPoniedziałek
13:30-14:30
211
48Lowak AdamPiątek
16:00-17:00
215
49Łysiak AnnaPoniedziałek
15:00-16:00
Gabinet
nauczycieli wf
50Macioszek WiktorCzwartek
15:15-16:15
311
WS
51Marekwia KrzysztofCzwartek
12:40-13:40
Czytelnia
52Maryjosz KatarzynaPoniedziałek
11:55-12:25
Gabinet
sali nr 1
53Mostek MagdalenaPiątek
16:05-17:05
318 WS
54Mrowiec – Hamerlik MirelaWtorek
15:15-16:15
Pokój nauczycielski
55Muszer AndrzejWtorek
7:00-8:00
314 WS
56Niczyporuk AleksandraCzwartek
15:15-16:15
219
57Niczyporuk RafałWtorek
14:45-15:45
4
58Nowak MagdalenaŚroda
7:00-8:00
102
59Oliwa DanielCzwartek
7:00-8:00
409 WS
60Oliwa JoannaŚroda
15:15-16:15
11
61Olsza MarekWtorek
15:30-16:30
Gabinet wicedyrektora
62Opoka ArturŚroda
15:15-16-15
Gabinet
kier. szkol. praktycznego
63Organ BeataWtorek
7:00-8:00
Pokój naucz.
WS
64Pałka JanWtorek
7:00-8:00
407 WS
65Panek MirosławPoniedziałek
17:45-18:45
2
66Piecha KatarzynaPiątek
7:00-8:00
2
67Pilarski MarekPiątek
15:15-16:15
402
WS
68Piwek KatarzynaŚroda
8:30-9:30
104
69Pluta AdamŚroda
16:05-17:05
Gabinet nauczycieli wf
70Pluta AlinaWtorek
15:15-16:15
11
71Płaza MonikaŚroda
16:05-17:05
115
72Popenda WitoldŚroda
15:15-16:15
Pokój nauczycielski
73Rarus HenrykCzwartek
17:45-18:45
306 WS
74Rozmus EwaŚroda
16:00-17:00
6
75Ryczko JustynaPiątek
7:00-8:00
114
76Sabiniok AdamŚroda
7:00-8:00
419 WS
77Sadowska-Połacik AnnaCzwartek
16:05-17:05
1
78Sadło SewerynCzwartek
7:00-8:00
Pokój naucz.
WS
79Sławik MirosławWtorek
7:00-8:00
7
80Smorz JolantaŚroda
7:00-8:00
113
81Strzoda DanutaŚroda
14:00-14:30
6
82Suchoń BarbaraWtorek
16:55-17:55
103
83Sulejczak MirosławPoniedziałek
16:05-17:05
202
84Szendzielorz EwaPoniedziałek
16:00-17:00
13
85Szewczyk-Kozakowska EwaŚroda
7:45-8:45
204
86Sznober BarbaraCzwartek
14:30-15:30
Pokój nauczycielski
87Szostek SylwiaPoniedziałek
7:00-8:00
213
88Sztajgli AnnaŚroda
16:05-17:05
113
89Świderska BeataWtorek
15:15-16:15
Gabinet nauczycieli wf
90Tomecka MałgorzataŚroda
7:45-8:45
108
91Uflant RobertPoniedziałek
16:05-17:05
18
92Undas KornelPiątek
18:30-19:30
PK
parafii E-A
93Urbankiewicz RobertPiątek
7:00-8:00
106
94Wajsman JózefWtorek
15:15-16:15
409 WS
95Widera IreneuszPoniedziałek
12:25-13:25
412 WS
96Wieczorek AndrzejŚroda
14:25-15:25
307 SKP
97Włodarz RóżaCzwartek
14:20-15:20
Pokój nauczycielski
98Wróbel KazimierzWtorek
16:55-17:55
412 WS
99Wypiór PiotrCzwartek
16:00-17:00
Biblioteka ZST
100Zielski RobertWtorek
15:20-16:20
312 WS

Symbole i oznaczenia:

  • WS – budynek warsztatów szkolnych
  • SKP – budynek stacji kontroli pojazdów
  • PK parafii E-A – punkt katechetyczny parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Mikołowie
Scroll to Top