Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie
Kształcimy zawodowo!

Jubileusz 100-lecia szkolnictwa zawodowego w Mikołowie

Jubileusz 100-lecia logo desktop

PROŚBA O UDOSTĘPNIENIE ARCHIWALNYCH PAMIĄTEK!

Organizatorzy obchodów stulecia szkolnictwa zawodowego w Mikołowie zwracają się z gorącą prośbą do absolwentów i ich rodziców oraz emerytowanych nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Technicznych o udostępnienie archiwalnych pamiątek z życia szkoły (zdjęcia, dyplomy, puchary, wycinki prasowe, itp.) na potrzeby przygotowania okolicznościowych wystaw, prezentacji multimedialnych, plakatów i folderów, związanych tematycznie z tym doniosłym wydarzeniem.  Z góry dziękujemy za pomoc, zapewniając zwrot pamiątek po ich wykorzystaniu dla potrzeb obchodów jubileuszu. Osoby zainteresowane udostępnieniem materiałów prosimy o:

  • kontakt pod nr telefonu: 32 22 62 028, 32 22 62 104, lub
  • lub kontakt mailowy: lp.ude.tsz@tairaterkes
  • lub kontakt osobisty pod adresem: Zespół Szkół Technicznych, ul. Rybnicka 44, 43- 190 Mikołów.

Organizatorzy


TWORZYMY ALBUM WSPOMNIEN I ŻYCZEŃ!

Drodzy Absolwenci, Uczniowie, Nauczyciele i Przyjaciele ZST. Jak już wiecie nasza szkoła będzie obchodzić 100-lecie szkolnictwa zawodowego! Z tej okazji chcielibyśmy stworzyć wyjątkową pamiątkę, pełną wspomnień i życzeń od osób, które przez lata były częścią naszej społeczności. Zapraszamy Was do wzięcia udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu:

  • prześlijcie nam swoje życzenia jako nagranie wideo. Chcemy usłyszeć Wasze ciepłe słowa i wspomnienia związane z naszą szkołą.
  • nagrajcie krótki film, w którym dokończycie zdanie „Lubię/Lubiłem ZST za…”. Podzielcie się tym, co sprawiało lub sprawia, że nasza szkoła była lub jest dla Was wyjątkowa.

Jak przesłać swoje materiały? E-mailem – wyślijcie swoje życzenia i nagrania na adres: dantonik@zst.edu.pl. Zapraszamy również do publikowania życzeń na swoich profilach w mediach społecznościowych z hasztagiem #100LatZST. Termin nadsyłania materiałów to 25 sierpnia br. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i czekamy na Wasze wspomnienia!

Redaktorzy ZST Facebook

Scroll to Top