Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie
Kształcimy zawodowo!

Szkoła dostępna dla wszystkich

Szanowni Rodzice i Nauczyciele, Droga Młodzieży, w ramach projektu ‘Szkoła dostępna dla Wszystkich’ (UNICEF ASA), do którego przystąpiło nasze Technikum , ponownie zaoferowano nam dostęp do bezpłatnych konsultacji, prowadzonych przez specjalistów, takich jak: psychiatrzy, psychoterapeuci, psycholodzy kliniczni, pedagodzy specjalni oraz asystenci kulturowi. Konsultacje są anonimowe i będą prowadzone online lub telefonicznie od 06.05 do 19.06 bieżącego roku. Pula dostępnych konsultacji jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Konsultacje są dostępne dla pełnoletnich uczniów technikum, rodziców niepełnoletnich uczniów technikum oraz nauczycieli i dyrektorów technikum.

Podczas konsultacji można będzie porozmawiać ze specjalistą na temat zachowania uczniów/młodzieży, problemów zawodowych, relacji z uczniami/dziećmi, trudnych emocji, uzależnień i podobnych kwestii dotyczących zdrowia psychicznego.

Do zapisania się na konsultacje niezbędny jest specjalny kod , który osoby zainteresowane rozmową ze specjalistą otrzymają od pedagoga specjalnego (pani Ewa Szendzielorz, gabinet nr 13) 13), a następnie wykorzystają go na stronie WWW dostępnej pod tym linkiem .

Informacje o konsultacjach znajdują się również na stronie FB szkoły, tablicach informacyjnych w szkole oraz w pokoju nauczycielskim. Prosimy o zapoznanie się z nimi i serdecznie zapraszamy do skorzystania z przedstawionej oferty.

Pedagog specjalny

Szkola Dostepna Dla Wszystkich - Patroni
Scroll to Top