Harmonogram dostępności nauczycieli 
dla uczniów i rodziców w roku szkolnym 2022/2023.

 

Lp.

Nazwisko i mię

Dzień tygodnia, godziny

Sala

1

Ambrożejczyk-Langer Agnieszka

Piątek
7:00-8:00

404 WS

2

Antonik Dorota

Czwartek
15:15-16:15

218

3

Baranowicz Wojciech

Czwartek
16:00-17:00

304 WS

4

Błasiak Małgorzata

Wtorek
7:00-8:00

pokój
nauczycielski

5

Błażyca Wojciech

Środa
7:00-8:00

pokój
nauczycielski

6

Bogacka-Sinka Joanna

Środa
16:05-17:05

pokój
nauczycielski

7

Bulichowska Anna

Środa
17:00-18:00

115

8

Burek Justyna

Czwartek
15:00-16:00

pokój
nauczycielski

9

Burek Norbert

Piątek
15:00-16:00

116

10

Cebula Agnieszka

Wtorek
7:00-8:00

pokój
nauczycielski

11

Ciurlok Klaudia

Czwartek
7:00-8:00

pokój
nauczycielski

12

Czapliński Tomasz

Wtorek
15:15-16:15

pokój
nauczycielski

13

Dahlke-Krejza Katarzyna

Czwartek
15:15-16:15

401

14

Dryszel Arkadiusz

Poniedziałek
18:35-19:35

pokój nauczycielski WS (co drugi tydzień)

15

Durałek Adrianna

Piątek
15:15-16:15

pokój
nauczycielski

16

Dziduch Iwona

Wtorek
15:15-16:15

pokój
nauczycielski

17

Falender Monika

Urlop

-

18

Fischer Bogumiła

Środa
16:00-17:00

biblioteka ZST

19

Frączek Michał

Wtorek
16:55-17:55

gabinet
nauczycieli wf-u

20

Frączek Wojciech

Środa
16:55-17:55

gabinet
nauczycieli wf-u

21

Gołąbek Sylwia

Poniedziałek
7:00-8:00

pokój
nauczycielski

22

Górny Janusz

Czwartek
16:15-17:15

401

23

Górny Teresa

Środa
16:05-17:05

4

24

Gracka Bartosz

Czwartek
16:05-17:05

pokój
nauczycielski WS

25

Gracka Janusz

Środa
16:05-17:05

pokój
nauczycielski

26

Gruszka Andrzej

Czwartek
17:45-18:45

pokój
nauczycielski WS

27

Gryt Ireneusz

Piątek
15:20-16:20

pokój
nauczycielski WS

28

Grzegorczyk Gabriela

Poniedziałek
15:15-16:15

pokój nauczycielski

29

Grzegorczyk Michał

Poniedziałek
16:55-17:55

207

30

Grzyśka Sylwia

Wtorek
16:00-17:00

310

31

Hanus Jolanta

Wtorek
17:35-18:35

102

32

Hejnoł Tadeusz

Wtorek
16:55-17:55

gabinet
nauczycieli wf-u

33

Iwański Adam

Czwartek
17:45-18:45

404 WS

co drugi tydzień

34

Jabłońska Elżbieta

Wtorek
16:00-17:00

gabinet
dyrektora

35

Jędrzejek Dariusz

Wtorek
15:00-16:00

410

36

Just Tomasz

Wtorek
7:00-8:00

pokój
nauczycielski WS

37

Kaczmarek-Kos Izabela

Wtorek
7:00-8:00

gabinet
psychologa WS

38

Kalisz Katarzyna

Poniedziałek
16:05-17:05

pokój
nauczycielski

39

Kalisz Stanisław

Poniedziałek
17:00-18:00

pokój
nauczycielski

40

Kawecka Magdalena

Poniedziałek
15:15-16:15

106

41

Kołodziej Barbara

Wtorek
16:05-17:05

pokój
nauczycielski

42

Kołodziej Romuald

Środa
15:20-16:20

201

43

Korkus Janusz

Wtorek
16:00-17:00

pokój
nauczycielski

44

Król Beata

Piątek
16:05-17:05

pokój
nauczycielski

45

Król Krzysztof

Czwartek
16:00-17:00

gabinet
kierownika WS

46

Kureczko Wiesław

Poniedziałek
17:45-18:45

pokój
nauczycielski WS

47

Langer Ryszard

Poniedziałek
15:15-16:15

pokój
nauczycielski WS

48

Lech - Kurpas Elżbieta

Wtorek
15:15-16:15

112

49

Liczba Hanna

Środa
16:05-17:05

pokój nauczycielski

50

Lowak Adam

Piątek
16:05-17:05

pokój nauczycielski

51

Łysiak Anna

Piątek
16:05-17:05

gabinet
nauczycieli wf-u

52

Macioszek Wiktor

Wtorek
15:15-16:15

pokój
nauczycielski WS

53

Marekwia Krzysztof

Wtorek
15:10-16:10

2

54

Matecki Karol

Piątek
15:15-16:15

pokój nauczycielski
(co drugi tydzień)

55

Mostek Magdalena

Piątek
17:00-18:00

pokój
nauczycielski WS

56

Mrowiec - Hamerlik Mirela

Poniedziałek
16:05-17:05

108

57

Niczyporuk Aleksandra

Piątek
15:15-16:15

pokój
nauczycielski

58

Niczyporuk Rafał

Wtorek
15:30-16:30

pokój
nauczycielski

59

Nowak Konrad

Środa
16:05-17:05

pokój
nauczycielski

60

Nowak Magdalena

Środa
7:00-8:00

103

61

Oliwa Daniel

Wtorek
7:00-8:00

409 WS

62

Oliwa Joanna

Poniedziałek
14:30-15:30

pokój nauczycielski

63

Olkowska Grażyna

Wtorek
7:00-8:00

102

64

Olsza Marek

Wtorek
15:30-16:30

gabinet wicedyrektora

65

Opoka Artur

Środa
15:30-16:30

gabinet kierownika szkolenia praktycznego

66

Organ Beata

Piątek
7:00-8:00

403 WS

67

Pałka Jan

Czwartek
7:00-8:00

pokój nauczycielski WS

68

Panek Mirosław

Piątek
17:45-18:45

pokój nauczycielski

69

Piecha Katarzyna

Piątek
15:15 - dla uczniów

7

1-szy poniedziałek miesiąca
16:10 dla rodziców

2

70

Pilarska Ewa

Parzyste czwartki
17:15-18:15

sala zajęć rewalidacyjnych

71

Pilarski Marek

Wtorki
16:05-17:05

pokój nauczycielski WS

72

Piwek Katarzyna

Wtorki
12:30-13:30

pokój nauczycielski

73

Pluta Adam

Wtorek
16:55-17:55

gabinet nauczycieli wf-u

74

Pluta Alina

Wtorek
16:55-17:55

11

75

Płaza Monika

Piątek
16:05-17:05

213

76

Popenda Witold

Czwartek
15:15-16:15

110

77

Rajwa Anna

Poniedziałek
15:15-16:15

212

78

Rarus Henryk

Czwartek
13:30-14:30

pokój nauczycielski WS

79

Rozmus Ewa

Wtorek
16:00-17:00

gabinet pedagoga

80

Ryczko Justyna

Wtorek
7:00-8:00

pokój nauczycielski

81

Sabiniok Adam

Piątek
15:00-16:00

pokój nauczycielski WS

82

Sadowska - Połacik Anna

Wtorek
15:15-16:15

1

83

Sikora Robert

Środa
16:05-17:05

gabinet nauczycieli wf-u

84

Sławik Mirosław

Poniedziałek
16:00-17:00

7

85

Smorz Jolanta

Piątek
7:00-8:00

113

86

Strzoda Danuta

Czwartek
16:30-17:30

gabinet doradcy zawodowego

87

Suchoń Barbara

Urlop

-

88

Sulejczak Mirosław

Poniedziałek
16:05-17:05

202

89

Szewczyk-Kozakowska Ewa

Poniedziałek
15:15-16:15

204

90

Szostek Sylwia

Piątek
7:00-8:00

213

91

Sztajgli Anna

Czwartek
16:00-17:00

102

92

Świderska Beata

Wtorek
15:15-16:15

gabinet nauczycieli wf-u

93

Tarnawska Aleksandra

Środa
17:45-18:45

1

94

Turczyk Alina

Środa
15:00-16:00

pokój nauczycielski WS

95

Wajsman Józef

Poniedziałek
15:15-16:15

pokój nauczycielski WS

96

Warzybok Janusz

Poniedziałek
15:25-16:25

gabinet nauczycieli wf-u

97

Widera Ireneusz

Wtorek
16:05-17:05

412

98

Wieczorek Andrzej

Środa
7:00-8:00

pokój nauczycielski WS

99

Włodarz Róża

Poniedziałek
16:00-17:.00

gabinet wicedyrektora

100

Wojtkiewicz-Lazman Janusz

Urlop

-

101

Wróbel Kazimierz

Środa
16:10-17:10

pokój nauczycielski WS

102

Wypiór Piotr

Czwartek
16:00-17:00

biblioteka ZST