Konsultacje indywidualne z nauczycielami
w roku szkolnym 2021/2022.

 

Lp.

Nazwisko Imię

Dzień tygodnia, godziny

Sala

1.

Ambrożejczyk- Langer Agnieszka

Piątek
15:20-15:35

Warsztaty szkolne
404

2.

Antonik Dorota

Poniedziałek
16:10-16:25

218

3.

Bandyga-Dudkiewicz Sylwia

Czwartek
17:45-18:00

18

4.

Baranowicz Wojciech

Wtorek
16:10 – 16:25

WS 304

5.

Biskupek Jan

Wtorek
15:00 – 15:15

Warsztaty szkolne
pokój nauczycielski

6.

Błasiak Małgorzata

Piątek
14:30 – 14:45

219

7.

Błażyca Wojciech

Wtorek
16:05-16:20

Pokój nauczycielski

8.

Bobowski Krzysztof

Środa
16:05 – 16:20

Warsztaty szkolne
308

9.

Bogacka-Sinka Joanna

Środa
15:15- 15:30

Pokój nauczycielski

10.

Bulichowska Anna

Środa
16:10 – 16:25

115

11.

Burek Justyna

Poniedziałek
15:15 – 15:30

3

12.

Burek Norbert

poniedziałek
16:10-16:30

116

13.

Cebula Agnieszka

Środa
16:05- 16:20

Pokój nauczycielski

14.

Ciurlok Klaudia

Piątek
15:00-15:15

106

15.

Czapliński Tomasz

Czwartek
16:55-17:10

18

16.

Dahlke-Krejza Katarzyna

Wtorek
15:15-15:30

Warsztaty szkolne
401

17.

Deluga Jarosław

Środa
16:05-17:20

Gabinet nauczycieli
wf

18.

Durałek Adrianna

Czwartek
16:10-16:25

Pokój nauczycielski

19.

Dziduch Iwona

Środa
15:15-15-30

220

20.

Fischer Bogumiła

Środa
15:15–15:30

Biblioteka

21.

Frączek Wojciech

Poniedziałek
16:05-16:20

Gabinet nauczycieli
wf

22.

Gabor Andrzej

Wtorek
15:00-15:15

Warsztaty szkolne
313

23.

Górny Janusz

Czwartek
15:30-16:00

Warsztaty szkolne
308

24.

Górny Teresa

Czwartek
16:05-16:20

4

25.

Gracka Janusz

Środa
17:00-17:15

210

26.

Gruszka Andrzej

Czwartek
16:05-16:20

Warsztaty szkolne
308

27.

Gryt Ireneusz

Poniedziałek
13:30-13:45

Warsztaty szkolne
307

28.

Grzegorczyk Gabriela

Czwartek
15:15 - 15:30

207

29.

Grzegorczyk Michał

Czwartek
16:05-16:20

Warsztaty szkolne
302

30.

Grzyśka Sylwia

Poniedziałek
16:05 – 16:20

102

31.

Hejnoł Tadeusz

Środa
16:55-17:10

Gabinet nauczycieli
wf

32.

Iwański Adam

Piątek
16:55-17:10

Warsztaty szkolne
404

33.

Jabłońska Elżbieta

Czwartek
15:30-16:30

Gabinet dyrektora

34.

Jędrzejek Dariusz

Środa
16:55-17:10

410

35.

Just Tomasz

Środa
15:00-15:15

303

36.

Kaczmarek-Kos Izabela

Środa
17:00-17:15

Gabinet psychologa

37.

Kalisz Katarzyna

Środa
16:05- 16:20

215

38.

Kalisz Stanisław

Czwartek
07:30- 07:45

215

39.

Kołodziej Barbara

Czwartek
15:20-15:35

213

40.

Kołodziej Romuald

Piątek
16:05-16:20

201

41.

Korkus Janusz

Poniedziałek
16:05-16:20

219

42.

Król Beata

Wtorek
15:15 – 15:30

Pokój nauczycielski

43.

Król Krzysztof

Poniedziałek
15:30 – 16:00

Gabinet kierownika
warsztatów szkolnych

44.

Langer Ryszard

Poniedziałek
15:20 – 15:35

Warsztaty szkolne
406

45.

Lech- Kurpas Elżbieta

Wtorek
16:05 – 16:20

112

46.

Liczba Hanna

Poniedziałek
16:10 – 16:25

211

47.

Lowak Adam

Piątek
15:20 – 15:35

218

48.

Łysiak Anna

Wtorek
16:05-16:20

Gabinet nauczycieli
wf

49.

Macioszek Wiktor

Czwartek
16:05-16:20

Warsztaty szkolne
311

50.

Marekwia Krzysztof

Czwartek
17:45-18:00

201

51.

ks. Matecki Karol

Piątek
12:25 – 12:40

Pokój nauczycielski

52.

Mostek Magdalena

Piątek
17:30- 17:45

408

53.

Mrowiec- Hamerlik Mirela

Środa
15:15 – 15:30

108

54.

Muszer Andrzej

Czwartek
17:00-17:15

312

55.

Niczyporuk Aleksandra

Środa
15:15-15:30

219

56.

Niczyporuk Rafał

Środa
15:45-16:00

202

57.

Oliwa Daniel

Środa
16:05-16:20

Warsztaty szkolne
41

58.

Olkowska Grażyna

Piątek
15:15-15:30

108

59.

Olsza Marek

Wtorek
15:30-16:00

Gabinet wicedyrektora

60.

Opoka Artur

Środa
15:30-16:00

Gabinet kierownika
szkolenia praktycznego

61.

Organ Beata

Poniedziałek
16:05 – 16:25

Warsztaty szkolne
403

62.

Pałka Jan

Poniedziałek
16:05 – 16:20

Warsztaty szkolne
301

63.

Panek Mirosław

Czwartek
17:45-18:00

1

64.

Pilarska Ewa

Czwartek
07:00-07:15

Pokój rewalidacji

65.

Pilarski Marek

Środa
15:15 – 15:30

Warsztaty szkolne
402

66.

Pluta Adam

Piątek
16:05 – 16:20

Gabinet nauczycieli
wf

67.

Pluta Alina

Wtorek
15:15 – 15:30

11

68.

Popenda Witold

Piątek
16:05-16:20

110

69.

Rarus Henryk

Czwartek
07:30-07:45

Warsztaty szkolne
305

70.

Rozmus Ewa

Środa
17:00-17:15

Gabinet pedagoga

71.

Ryczko Justyna

Piątek
15:15-15:30

Pokój nauczycielski

72.

Sabiniok Adam

Poniedziałek
16.10 - 16.25

Warsztaty szkolne
303

73.

Sadowska-Połacik Anna

Czwartek
15:15-15:30

1

74.

Sikora Robert

Poniedziałek
16:05 – 16:20

Gabinet nauczycieli
wf

75.

Sławik Mirosław

Wtorek
16:05 – 16:20

7

76.

Smorz Jolanta

Środa
15:00- 15.15

113

77.

Strzoda Danuta

Czwartek
17:00-17:15

Gabinet SzOK

78.

Suchoń Barbara

Poniedziałek
14:25 – 14:40

103

79.

Sulejczak Mirosław

Środa
16:05-16:20

202

80.

Szewczyk-Kozakowska Ewa

Wtorek
16:05-16:20

204

81.

Sztajgli Anna

Czwartek
07:00-07:15

Czytelnia

82.

Świderska Beata

Wtorek
15:15-15:30

Gabinet nauczycieli
wf

83.

Tarnawska Aleksandra

Środa
16:05-16:20

4

84.

Tchórzewski Witold

Czwartek
17:00-17:15

Warsztaty szkolne
303

85.

Toporek Katarzyna

Środa
15:15 – 15:30

213

86.

Turczyk Alina

Środa
16:05-16:20

Warsztaty szkolne
411

87.

ks.Uflant Robert

Piątek
16:05 – 16:20

Pokój nauczycielski

88.

Ks. Undas Kornel

Po uzgodnieniu
telefonicznym

Pokój nauczycielski

89.

Wajsman Józef

Wtorek
16:10 – 16:25

Warsztaty szkolne
409

90.

Warzybok Janusz

Czwartek
15:10-15:25

Gabinet wf

91.

Wieczorek Andrzej

Środa
16:55-17:05

Warsztaty szkolne
307

92.

Widera Ireneusz

Czwartek
15:00-15:15

Warsztaty szkolne
pokój nauczycielski

93.

Włodarz Róża

Poniedziałek
16:00-16:30

Gabinet wicedyrektora

94.

Wróbel Kazimierz

Wtorek
17:45 – 18:00

Warsztaty szkolne
412

95.

Wrzesińska Elżbieta

Piątek
15:15-15:30

103

96.

Wypiór Piotr

Wtorek
16:15 – 16:30

Biblioteka