Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie
Kształcimy zawodowo!

Polityka prywatności serwisu

Informacje ogólne

  1. Operatorem serwisu internetowego www.zst.edu.pl  jest Zespół Szkół Technicznych z siedzibą w Mikołowie (43-190), przy ulicy Rybnickiej 44.
  2. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies.

Informacja o plikach cookies wykorzystywanych w naszym serwisie

  1. Pliki cookies (nazywane popularnie ciasteczkami) stanowią dane informatyczne, zapisane w postaci plików tekstowych, które przechowywane są na komputerze (lub innym urządzeniu końcowym) użytkownika naszego serwisu.
  2. W serwisie www.zst.edu.pl pliki cookies są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu umożliwienia użytkownikom ustawienia własnych preferencji przeglądania stron serwisu takich jak kontrast obrazu, rozmiar czcionki ekranowej, a także w celu zoptymalizowania wyświetlania informacji dotyczących wyłącznie Zespołu Szkół Technicznych.
  3. Odczyt plików cookies przechowywanych na komputerze użytkownika serwisu służy wyłącznie odczytowi preferencji przeglądania stron serwisu, o których wspomniano w pkt.2
  4. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.

Zarządzanie plikami cookies

  1. Przeglądarki internetowe domyślnie dopuszczają przechowywanie plików cookies na komputerze  (lub innym urządzeniu końcowym) użytkownika.
  2. Użytkownicy serwisu w swoich przeglądarkach mogą dokonać zmiany ustawień przechowywania plików cookies na swoim komputerze (lub innym urządzeniu końcowym).
  3. Przeglądarka internetowa umożliwia usunięcie plików cookies, możliwe jest także automatyczne blokowanie plików cookies – szczegółowe informacje na ten temat zawiera pomoc lub dokumentacja przeglądarki internetowej.
  4. Ograniczenia stosowania plików cookies lub ich wyłączenie może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych serwisu (np. możliwość powiększenia tekstu czy włączenie wysokiego kontrastu).
Scroll to Top